ŞENGEL İNŞAAT

Golden Villas

Golden Villaları Söke-Davutlar kavşağında yer almaktadır. Bu villalar firmamızın 41. yılına özel olarak inşa edilmiştir ve sadece 7 adettir. Villalar Long Beach, sahil siteleri ve alışveriş merkezlerine 5 dakika mesafede, Kuşadası merkeze 7 dakikalık mesafede olup İzmir Adnan Menderes Havalimanına ise 90 km mesafededir.

Golden Villaların iç yapısında Türkiye'de ilklere imza atmayı hedefleyen Şengel İnşaat son teknoloji mucizesi olan Nano Teknolojisini kullanmıştır. NANO Teknolojisinin özellikleri; antibakteriyel olması, bakteri barındırmaması, kesinlikle su ve buhar tutmaması sebebiyle leke kalmaması, kir, pas, kireç, toz, tüy, v.b. gibi nesnelerin uygulanan yerlerde barınmaması sebebiyle hiçbir sorun yaşanmamasıdır.

Şengel İnşaat bunun yanı sıra yine Türkiye de ilk kez kapı kulplarını,musluk başlarını ve de banyo aksesuarlarını 24 ayar sertifikalı altın ile kapladı. Hem NANO teknolojili hem de altın kaplamalı 3+1 dublex villalarımızın geniş bir iç yapısı, yaklaşık 400 m² müstakil bahçesiyle ferah bir yapısı vardır ve mahal listesi şu şekildedir;

-Yüzme havuzu
-Salon zeminler doğal traverten
-Odalar laminant parke 
-İç cephe alçı sıva saten boya 
-Dış cephe silikonlu gren boya 
-Hazır mutfak 
-Temperli cam duşa kabin 
-Hilton banyo dolabı
-Klima ısıtma soğutma sistemi
-Merkezi uydu anteni