ŞENGEL İNŞAAT
 • Kampanyalar

  FARKLIYIZ…

  SAĞLADIĞIMIZ OLANAKLARLA…

  Şengel İnşaat gerçekleştirdiği Uygun Fiyatlı Seçkin Projelerindeki farklılığını ödeme kolaylıklarında ve kredi olanaklarında da sürdürmektedir. 

  a-Ödeme Kolaylıkları; Güçlü finansal yapısıyla, müşterilerine banka kredisi ya da kefil aranmaksızın kısa vadeli faizsiz ödeme kolaylıkları 

  b - Kredi Olanakları; Finans kurumlarının projelerimiz için tanımladığı uzun vadeli ve piyasadan daha düşük faizli kredi olanakları

  SATIŞ SONRASI HİZMET ANLAYIŞIMIZ VE KALİTEMİZLE…

  Bir Şengel İnşaat projesinden edindiğiniz mülkünüz ile ilgili her türlü soru ve sorunlarınızın yetkin ekibimiz tarafından anında ve yerinde çözümüyle, Şengel farkını gösteren güvenceyle tanışırsınız. Bu güvencenin bir göstergesi olarak; kalite politikamızı 2007 yılında ISO 9001:2000 sertifikası ile belgeledik.

  ÇEVREYE DUYDUĞUMUZ SAYGIYLA…

  Projelerimizi tasarlarken çevreye verebileceğimiz zararları azaltabilmek için doğal kaynak kullanımının doğru yönetilebilmesine özen gösteriyoruz. Çevre performansımızı artırmak için çalışanlarımızı sürekli eğitiyoruz. 

  EKSİKSİZ VE ZAMANINDA TAMAMLADIĞIMIZ PROJELERİMİZLE…

  Şengel olarak tasarladığımız her projemizde zamana ve projeyi planlandığı biçimde tüm detaylarıyla teslim etmeye verdiğimiz önemin getirisi olarak gerek kamusal gerekse özel işlerimizde birçok defa ödüllendirildik. Projelerimize gösterilen sürekli ilgiyle ödüllendirilmeye devam ediyoruz.